امروز
گروه خبري : هرمزگان در فضای مجازی
تاريخ انتشار : 1402/03/12 - 14:46
كد :4298

مدیرعامل فولاد هرمزگان: دستاوردهای فولاد هرمزگان درخشان‌تر از سال‌های گذشته است

خبر هرمزگان- گروه بازرگانی- مدیرعامل فولاد هرمزگان گفت: فولاد هرمزگان عملکرد فولاد هرمزگان در ثبت بیش از ۳۶ رکورد تولیدی طی سال گذشته باعث شد تا این شرکت، درخشان‌ترین سال خود را پشت سر بگذارد و این موضوع می‌تواند در ارزیابی‌ها لحاظ شود.

4

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، عطاالله معروفخانی در جلسه ارزیابی هلدینگ مبارکه با اشاره به عملکرد درخشان فولاد هرمزگان در سال گذشته، بیان کرد: سال گذشته فولاد هرمزگان میان شرکت‌های زیرمجموعه گروه فولاد مبارکه مقام نخست را کسب کرد. امیدوار هستیم در سال جاری بتوانیم نقاط قابل بهبود جزئی را برطرف کنیم و فولاد هرمزگان، مقام برتر در گروه را داشته باشد. به اذعان گروه فولاد مبارکه، فولاد هرمزگان تقریبا در همه عرصه‌ها به ویژه افزایش تولید، سرآمد گروه بوده است.

وی افزود: دستاوردهای شاخص در فولاد هرمزگان با همدلی، همکاری و هماهنگی میان تک‌تک معاونین، مدیران و کارکنان در شرایط دشوار آب و هوایی استان هرمزگان کسب شده است. به طوری که در سال گذشته 36 رکورد در حوزه تولید به دست آمد. طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، از فرصت محدودیت‌های ایجاد شده به نحو احسن استفاده کردیم و در پایان سال توانستیم با تولید یک میلیون و 538 هزار تن تختال، ضمن عبور از ظرفیت اسمی، رکورد سالیانه جدیدی را به ثبت برسانیم. این دستاوردها در شرایطی رقم خورد که هم با قطعی برق در تابستان و هم با قطعی گاز در زمستان مواجه بودیم و قابل ستایش و قدردانی است.

معروفخانی در پایان به مزیت حضور فولاد هرمزگان در کنار آب‌های آزاد اشاره کرد و گفت: امروزه در دنیا اغلب صنایع مطرح و بزرگ فولادی در کنار آب‌های آزاد حضور دارند. بنابراین فولاد هرمزگان می تواند با بهرمندی از این موقعیت استراتژیک و با حمایت هلدینگ مبارکه توسعه یابد. خوشبختانه پس یک دهه، پروژه‌های بزرگ توسعه‌ای در فولاد هرمزگان آغاز شده‌اند و از پیشرفت خوبی برخوردار هستند. انتظار داریم برخی مشکلات اجرای طرح‌های توسعه‌ای از سوی هلدینگ مبارکه برطرف شود و شاهد سرعت گرفتن اجرای پروژه‌ها باشیم.

در ادامه رسول همامی، سرارزیاب گروه فولاد مبارکه و رئیس راهبری شرکت‌های گروه بیان کرد: ارزیابی عملکرد شرکت‌های گروه فولاد مبارکه در خرداد ماه انجام می‌شود که در این برنامه، میزان تحقق برنامه‌ها، اهداف و استراتژی‌های گروه در شرکت‌های زیرمجموعه به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اهداف ارزیابی خاطرنشان کرد: نخستین هدف، شناسایی حوزه‌های قابل بهبود در شرکت‌های زیرمجموعه گروه فولاد مبارکه است. دومین هدف نیز تدوین برنامه ارتقای توانمندی‌های شرکت‌های گروه فولاد مبارکه و استفاده از آن‌ها در اهداف سال‌های آتی شرکت‌ها خواهد بود. سومین هدف ارزیابی نیز شناسایی جایگاه شرکت‌های گروه فولاد مبارکه براساس نتایج حاصل از این ارزیابی است.

سرارزیاب گروه فولاد مبارکه تصریح کرد: ارزیابی در دو حوزه مالی و غیر مالی انجام خواهد شد که در حوزه غیر مالی ارزیابی استراتژی‌ها، تدوین استراتژی‌ها و میزان تحقق استراتژی‌های سال 1401 مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در ارزیابی غیر مالی، پروژه‌های توسعه‌ای شرکت فولاد هرمزگان و شرکت‌های زیرمجموعه بررسی خواهند شد.

گفتنی است که ارزیابان شرکت فولاد مبارکه هر سال برای بررسی اجرای سیاست‌های ابلاغی هلدینگ از شرکت‌های زیرمجموعه گروه فولاد مبارکه بازدید به عمل می‌آورند که در این رابطه، ارزیابان در شرکت فولاد هرمزگان حضور یافتند و ارزیابی‌ها در دو حوزه مالی و غیر مالی آغاز شد.

 
 

 
 با پیوستن به کانال جدید،همچنان با ما همراه باشید.
در کانال جدید می توانید اخبار، انتقادات و پیشنهادهای خود را برای شورای سردبیری خبرهرمزگان ارسال نمایید.
لینک پیوستن به کانال جدید خبر هرمزگان:
 
نظرات كاربران :
 
 
آخرین اخبار
حادثه در پالایشگاه نفت بندرعباس/ یک کار‌گر کشته و ۴ نفر مصدوم شدند زاگرس جنوبی کازرون مقابل فولاد هرمزگان شکست خورد ۵۲ هزار دانش آموز کلاس اولی در هرمزگان برای اولین بار؛ استاندار هرمزگان دریابست را شکست فولاد هرمزگان "چادرملو اردکان یزد" را با سه گل بدرقه کرد مدیرکل شیلات هرمزگان: صید ممنوع تا هشت مهرماه مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان: اخذ تصمیم‌های هوشمندانه برای تحقق رشد تولید ضروریست هرمزگان، نیازمند تمامی گروه‌ های خونی کاروانسرای بستک ثبت جهانی شد هرمزگان رتبه اول کشور در سنجش بدون ثبت‌نام دانش‌آموزان شد رشد 29 درصدی تولید آهن اسفنجی در فولاد هرمزگان رشد تولید در فولاد هرمزگان در سایه کمبود انرژی 20 مبتلا به مالاریا در جاسک/ فرماندار: همه مبتلایان خارجی هستند شیلات هرمزگان عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی را کسب کرد شهرآورد هرمزگان به نفع فولاد به پایان رسید کسی بوی گاز غرب بندرعباس را گردن نمی گبرد/ پاسخ مبهم محیط زیست هرمزگان پس از پنج‌ ماه/ شائبه تعارف یا ناتوانی فنی و تخصصی فولاد هرمزگان، سردمدار «رشد تولید» در صنعت فولاد کشور خرید توافقی ۱۴ هزار و ۲۰۰ تُن لیموترش از کشاورزان هرمزگانی تصادف در جاده بستک - بندرعباس ۲ کشته برجا گذاشت چابک‌سازی فولاد هرمزگان با اجرای فرصت‌طلبانه تعمیرات سالانه واحد فولادسازی اجرای پروژه تعویض ترانس در فولاد هرمزگان انهدام باند کلاهبرداری خودرو و سارقان موتورسیکلت در هرمزگان عضو هیئت رئیسه مجلس: فولاد هرمزگان، پیشران توسعه صنعت فولاد در جنوب کشور است فولاد هرمزگان نشان عالی مسئولیت اجتماعی «پیشرفته» دریافت کرد حمله پلنگ به گوسفندان در بشاگرد؛ محیط زیست هرمزگان جبران خسارت می کند سرقت لوله‌های کولر گازی مسابقات سراسری شطرنج را در هرمزگان تعطیل کرد جزئیات آتش‌سوزی در خط انتقال نفت/ نفت دزدی کار دست سارق داد/ دو کشته نتیجه ماجراجویی سارقان برای نخستین بار؛ ۱۷ دانش‌آموز هرمزگانی صاحب رتبه زیر ۱۰۰ کنکور شدند شفاف سازی آموزش و پرورش هرمزگان درباره هزینه تجهیز باشگاه فرهنگیان بندرعباس اولین واریزی مالیات و عوارض آلایندگی شرکت‌های نفتی به حساب هرمزگان بازداشت سرباند قاچاق سوخت در هرمزگان با گردش حساب ۱۷۵ میلیاردی انتخاب شرکت نگین فولاد هرمزگان به عنوان یکی از آزمایشگاه‌های مرجع استان خرید توافقی لیموترش در هرمزگان از ۵ هزار تن فراتر رفت ادامه ماجرای گم شدن جمجمه نوجوان مینابی/ تیتر حمایتی برخی رسانه ها پس از تقدیر موفقیت دانش آموز هرمزگانی در کنکور سراسری آمادگی فولاد هرمزگان برای تامین ورق‌های مورد نیاز نیروی دریایی ارتش رشد هفت درصدی تولید تختال در فولاد هرمزگان جهش 13 درصدی تولید آهن اسفنجی در فولاد هرمزگان درگیری در بیمارستان میناب با ادعای گم شدن جمجمه بیمارِ زنده تندیس سه ستاره دومین همایش ملی ساخت ایران به فولاد هرمزگان تعلق گرفت تعمیر دیزل رادیاتور فولادسازی فولاد هرمزگان برای نخستین بار افزایش 48 درصدی سودآوری فولاد هرمزگان ثبت نام ۳۶۶ نفر برای پنج کرسی مجلس در هرمزگان بازی با روان مردم در شورای شهر بندرعباس صید شیر ماهی به روش گوشگیر در هرمزگان ممنوع شد هرمزگان، قهرمان مسابقات فوتسال دانش آموزان با نیازهای ویژه کشور شد عاملان قتل نوجوان ۱۷ ساله در بندرعباس بازداشت شدند یک مسئول: قیمت نان در هرمزگان افزایشی نداشته است هنگامِ فراموشی شیلات پیشرفت 52.5 درصدی پروژه سولفورزدایی احیا مستقیم فولاد هرمزگان مشاهده آرشیو
  • پر بازدیدترین ها
  • پر بحث ترین ها
تمامي حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به خبر هرمزگان است و استفاده از مطالب، با ذکر منبع بلامانع است.