امروز
گروه خبري : روابط عمومی ها
تاريخ انتشار : 1402/05/30 - 18:17
كد :4392

مدیرعامل فولاد هرمزگان: رشد تولید باید همراه با افزایش سرعت طرح‌های توسعه‌ای باشد

خبر هرمزگان- مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان گفت: خوشبختانه در چهار ماه نخست امسال هم در تولید آهن اسفنجی و هم در تولید تختال شاهد رشد قابل توجه تولید بودیم و در کنار آن سرعت اجرای طرح‌های توسعه‌ای نیز به مراتب افزایش یافته که این مهم با همدلی و هماهنگی میان واحدهای مختلف و توجه به فرهنگ ایمنی در سازمان رقم خورده است.

4

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، جلسه کمیته مدیریت ماهانه شرکت فولاد هرمزگان با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران شرکت با موضوع بررسی عملکرد تیر ماه و چهار ماهه امسال برگزار شد. در این جلسه عطاالله معروفخانی، با اشاره به عملکرد فولاد هرمزگان در چهار ماه نخست امسال در حوزه تولید، فروش و…، بیان کرد: فولاد هرمزگان در سال جاری پرچمدار رشد تولید در کشور بوده است و هم در تولید آهن اسفنجی و هم تختال فولادی شاهد رشد قابل توجه تولید بودیم. در آهن اسفنجی با تولید 595 هزار تن رشد 13 درصدی را تجربه کردیم. در تختال نیز توانستیم با تولید 508 هزار تن تا پایان تیر ماه، رشد 7 درصدی را ثبت کنیم. این مهم به دست توانمند نیروهای جهادگر شرکت در سخت‌ترین شرایط آب و هوایی رقم خورده است.

مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به ثبت رکوردهای متعدد این شرکت در عرصه‌های مختلف اشاره کرد و افزود: با اینکه در سال جاری محدودیت‌های برق بسیار شدیدتر از سال گذشته اعمال شدند، اما فولاد هرمزگان پا پس نکشیده و از این محدودیت‌ها برای اجرای عملیات شات‌دان و تعمیرات سالیانه و برخی از پروژه‌های مهم خود استفاده کرده است. در حوزه تامین مواد اولیه، سودآوری، مصارف و… نیز رکوردهای کم‌نظیری به دست آمده است که این مهم با انجام کار گروهی، هماهنگی و همدلی میان همه واحدهای سازمانی رقم خورده است.

معروفخانی در ادامه با اشاره به افزایش سرعت اجرای طرح‌های توسعه‌ای، تصریح کرد: اجرای طرح‌های توسعه‌ای در فولاد هرمزگان باعث افزایش پویایی سازمان و سرمایه‌گذاری هوشمند و هدفمند از سوی شرکت شده شده است. فولاد هرمزگان به عنوان یکی از پیشگامان عرصه اجرای طرح‌های توسعه‌ای در یکی دو سال اخیر پروژه‌های بزرگی همچون مگامدول احیا مستقیم، سیلوهای ذخیره‌سازی آهن اسفنجی، گازهای صنعتی، ستاره سیمین هرمز را به اجرا درآورده است و طرح‌های بزرگ دیگری همچون افزایش ظرفیت فولادسازی از 1.5 میلیون تن به 3.3 میلیون تن و نورد گرم را در دستور کار دارد.

خوشبختانه با همکاری همه واحدهای درگیر در پروژه‌ها سرعت اجرای آن‌ها به طور قابل توجهی افزایش یافته است. عمده تمرکز ما در حال حاضر روی افزایش سرعت پروژه‌ها است تا با بهره‌برداری از آن‌ها در موعد مقرر، بتوانیم نقش و اثرگذاری خود را در صنعت فولاد کشور و منطقه بیش از گذشته افزایش دهیم.

وی با تاکید بر ضرورت ارتقای فرهنگ ایمنی در سازمان، عنوان کرد: فولاد هرمزگان یکی از پیشگامان عرصه رعایت ایمنی در جنوب و جنوب شرق کشور محسوب می‌شود و با توجه به این موضوع، ضرورت دارد فرهنگ ایمنی در سازمان بیش از پیش نهادینه شود. از آنجا که طرح‌های توسعه‌ای متعددی درون و بیرون سازمان در دست اجرا است، هر چه به اصول ایمنی بیشتر توجه کنیم، قطعا حوادث در شرکت نیز کمتر خواهد شد و کارکنان در سلامت خواهند بود. در این رابطه باید نیازهای سازمان به رعایت موارد ایمنی از سوی واحدهای مختلف تعیین و دستورالعمل‌های لازم برای جلوگیری از وقوع حوادث تدوین شوند.

در ادامه جلسه کمیته مدیریت، معاونان شرکت فولاد هرمزگان گزارش عملکرد واحدهای متبوع خود را به مدیرعامل و دیگر اعضای جلسه ارائه کردند و مدیرعامل نیز رهنمودهای لازم را به واحدها برای بهبود عملکرد سازمان و فرایندهای سازمانی ارائه داد.

 
 

 
 با پیوستن به کانال جدید،همچنان با ما همراه باشید.
در کانال جدید می توانید اخبار، انتقادات و پیشنهادهای خود را برای شورای سردبیری خبرهرمزگان ارسال نمایید.
لینک پیوستن به کانال جدید خبر هرمزگان:
 
نظرات كاربران :
 
 
آخرین اخبار
زاگرس جنوبی کازرون مقابل فولاد هرمزگان شکست خورد ۵۲ هزار دانش آموز کلاس اولی در هرمزگان برای اولین بار؛ استاندار هرمزگان دریابست را شکست فولاد هرمزگان "چادرملو اردکان یزد" را با سه گل بدرقه کرد مدیرکل شیلات هرمزگان: صید ممنوع تا هشت مهرماه مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان: اخذ تصمیم‌های هوشمندانه برای تحقق رشد تولید ضروریست هرمزگان، نیازمند تمامی گروه‌ های خونی کاروانسرای بستک ثبت جهانی شد هرمزگان رتبه اول کشور در سنجش بدون ثبت‌نام دانش‌آموزان شد رشد 29 درصدی تولید آهن اسفنجی در فولاد هرمزگان رشد تولید در فولاد هرمزگان در سایه کمبود انرژی 20 مبتلا به مالاریا در جاسک/ فرماندار: همه مبتلایان خارجی هستند شیلات هرمزگان عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی را کسب کرد شهرآورد هرمزگان به نفع فولاد به پایان رسید کسی بوی گاز غرب بندرعباس را گردن نمی گبرد/ پاسخ مبهم محیط زیست هرمزگان پس از پنج‌ ماه/ شائبه تعارف یا ناتوانی فنی و تخصصی فولاد هرمزگان، سردمدار «رشد تولید» در صنعت فولاد کشور خرید توافقی ۱۴ هزار و ۲۰۰ تُن لیموترش از کشاورزان هرمزگانی تصادف در جاده بستک - بندرعباس ۲ کشته برجا گذاشت چابک‌سازی فولاد هرمزگان با اجرای فرصت‌طلبانه تعمیرات سالانه واحد فولادسازی اجرای پروژه تعویض ترانس در فولاد هرمزگان انهدام باند کلاهبرداری خودرو و سارقان موتورسیکلت در هرمزگان عضو هیئت رئیسه مجلس: فولاد هرمزگان، پیشران توسعه صنعت فولاد در جنوب کشور است فولاد هرمزگان نشان عالی مسئولیت اجتماعی «پیشرفته» دریافت کرد حمله پلنگ به گوسفندان در بشاگرد؛ محیط زیست هرمزگان جبران خسارت می کند سرقت لوله‌های کولر گازی مسابقات سراسری شطرنج را در هرمزگان تعطیل کرد جزئیات آتش‌سوزی در خط انتقال نفت/ نفت دزدی کار دست سارق داد/ دو کشته نتیجه ماجراجویی سارقان برای نخستین بار؛ ۱۷ دانش‌آموز هرمزگانی صاحب رتبه زیر ۱۰۰ کنکور شدند شفاف سازی آموزش و پرورش هرمزگان درباره هزینه تجهیز باشگاه فرهنگیان بندرعباس اولین واریزی مالیات و عوارض آلایندگی شرکت‌های نفتی به حساب هرمزگان بازداشت سرباند قاچاق سوخت در هرمزگان با گردش حساب ۱۷۵ میلیاردی انتخاب شرکت نگین فولاد هرمزگان به عنوان یکی از آزمایشگاه‌های مرجع استان خرید توافقی لیموترش در هرمزگان از ۵ هزار تن فراتر رفت ادامه ماجرای گم شدن جمجمه نوجوان مینابی/ تیتر حمایتی برخی رسانه ها پس از تقدیر موفقیت دانش آموز هرمزگانی در کنکور سراسری آمادگی فولاد هرمزگان برای تامین ورق‌های مورد نیاز نیروی دریایی ارتش رشد هفت درصدی تولید تختال در فولاد هرمزگان جهش 13 درصدی تولید آهن اسفنجی در فولاد هرمزگان درگیری در بیمارستان میناب با ادعای گم شدن جمجمه بیمارِ زنده تندیس سه ستاره دومین همایش ملی ساخت ایران به فولاد هرمزگان تعلق گرفت تعمیر دیزل رادیاتور فولادسازی فولاد هرمزگان برای نخستین بار افزایش 48 درصدی سودآوری فولاد هرمزگان ثبت نام ۳۶۶ نفر برای پنج کرسی مجلس در هرمزگان بازی با روان مردم در شورای شهر بندرعباس صید شیر ماهی به روش گوشگیر در هرمزگان ممنوع شد هرمزگان، قهرمان مسابقات فوتسال دانش آموزان با نیازهای ویژه کشور شد عاملان قتل نوجوان ۱۷ ساله در بندرعباس بازداشت شدند یک مسئول: قیمت نان در هرمزگان افزایشی نداشته است هنگامِ فراموشی شیلات پیشرفت 52.5 درصدی پروژه سولفورزدایی احیا مستقیم فولاد هرمزگان لیموترش درجه یک هرمزگان، ۱۰ هزار تومان قیمت خورد مشاهده آرشیو
  • پر بازدیدترین ها
  • پر بحث ترین ها
تمامي حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به خبر هرمزگان است و استفاده از مطالب، با ذکر منبع بلامانع است.