امروز
گروه خبري : هرمزگان در فضای مجازی
تاريخ انتشار : 1402/09/08 - 17:49
كد :4491

عینک های قاچاق به مقصد نرسیدند

خبر هرمزگان- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان هرمزگان از رسیدگی به چهار پرونده قاچاق کالا شامل سوخت، خودرو، عینک آفتابی و لوازم‌یدکی خودرو خبر داد.

4

کیومرث حسن‌پور گفت: شعبه سوم ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی بندرعباس به پرونده قاچاق یک دستگاه خودروی سواری بنز به ارزش ۷۶ میلیارد و ۴۲۸ میلیون ریال رسیدگی کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان افزود: این شعبه با توجه به گزارش گمرک و همچنین ارائه نکردن مدارک قانونی، اتهام انتسابی را محرز و متهم را به پرداخت ۷۶ میلیارد و ۴۲۸ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

به گفته حسن‌پور، شعبه همچنین شرکت را با توجه به در دسترس نبودن خودرو به پرداخت ۷۶ میلیارد و ۴۲۸ میلیون ریال برای بهای مال از دست رفته، مجموعاً به پرداخت ۱۵۲ میلیارد و ۸۵۶ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان افزود: با گزارش گمرک شهید باهنر پیرامون ورود موقت یک دستگاه خودروی سواری بنز و تعیین تکلیف نکردن آن در زمان قانونی، پرونده این تخلف برای بررسی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

بار عینک قاچاق به مقصد نرسید

حسن‌پور: پرونده قاچاق ٢ هزار و ٣٩٤ عدد عینک به ارزش ١٠ میلیارد و٦٦٧ میلیون ریال در شعبه سوم بدوی تعزیرات حکومتی بندرعباس رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان افزود: شعبه پس از بررسی و با توجه به مدارک موجود در پرونده، علاوه بر ضبط کالا، متهمان را به پرداخت ٩٦ میلیارد و هفت میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

حسن‌پور گفت: مأموران پلیس راه آهن هرمزگان هنگام بازرسی مرسوله‌های پستی، محموله کالا را کشف و پرونده این تخلف را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارسال کردند.

تعزیر شرکت متخلف در هرمزگان

حسن‌پور گفت: شعبه ششم ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی بندرعباس به پرونده قاچاق ۱۱۷ عدد رولبرینگ و ۲۹۹ عدد بلبرینگ به ارزش ۱۰ میلیارد و ۶۲ میلیون ریال رسیدگی کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان افزود: این شعبه با توجه به مدارک و مستندات موجود در پرونده و همچنین ارائه نکردن مدارک قانونی، اتهام انتسابی را محرز و علاوه بر ضبط کالا متهم ردیف اول را به پرداخت ۱۰ میلیارد و ۶۲ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

به گفته حسن‌پور، همچنین شرکت را به پرداخت ۶۰ میلیارد و ۴۰۲ میلیون ریال جریمه و در مجموع متهمان را به پرداخت ۷۰ میلیارد و ۴۶۴ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان افزود: با گزارش شهید رجایی بندرعباس پیرامون اظهار مغایر کالا یک شرکت، پرونده این تخلف برای بررسی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

ضبط ۵۹ هزار لیتر سوخت قاچاق

حسن‌پور گفت: پرونده قاچاق ۵۹ هزار لیتر گازوئیل به ارزش ۱۱ میلیارد و ۳۲۲ میلیون ریال در شعبه اول بدوی و ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز بندرلنگه رسیدگی شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان افزود: شعبه پس از بررسی مدارک و اقرار متهمان به قاچاق سوخت، علاوه بر ضبط سوخت متهم ردیف اول را به پرداخت ۳۳ میلیارد و ۹۶۸ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

به گفته حسن‌پور، همچنین متهم ردیف دوم را به پرداخت ۲۲ میلیارد و ۶۴۵ میلیون ریال جریمه نقدی و در مجموع شعبه متهمان را به پرداخت ۵۶ میلیارد و ۶۱۳ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان افزود: با گزارش مأموران ناو گروه شناوری جزیره کیش پیرامون کشف محموله سوخت قاچاق، پرونده این تخلف برای بررسی به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

 
 

 
 با پیوستن به کانال جدید،همچنان با ما همراه باشید.
در کانال جدید می توانید اخبار، انتقادات و پیشنهادهای خود را برای شورای سردبیری خبرهرمزگان ارسال نمایید.
لینک پیوستن به کانال جدید خبر هرمزگان:
 
نظرات كاربران :
 
 
آخرین اخبار
شرکت فولاد هرمزگان برای دومین بار موفق به کسب تندیس بلورین شد رئیس ستاد انتخابات هرمزگان: ۶ درصد واجدین شرایط رأی اولی هستند رییس شورای شهر بندرعباس: مشکل نمایندگان مجلس دخالت در انتصابات است/حوزه ها را با هم تقسیم کنند تغییر بی صدا در خاموش ترین گمرک کشور دود آتش گازوییل قاچاق از هرمز تا بندرعباس بسکتبالیست‌های فولاد هرمزگان لیموندیس شیراز را کنار زدند یک شناور مسافری در مسیر جزیره هرمز غرق شد/ مسافران نجات یافتند آغاز عملیات اجرایی چهار طرح توسعه‌ای بزرگ فولاد هرمزگان با حضور وزیر صمت وزیر صمت: با تمام قوا از پروژه‌های فولاد هرمزگان حمایت می‌کنیم وزیر صمت: عملکرد فولاد هرمزگان در اجرای طرح‌های توسعه‌ای افتخارآفرین است بهداشت محیط و مراکز خوراکی رکوردار شکایت مردم هرمزگان ۶ نامزد تایید شده مجلس در هرمزگان رد صلاحیت شدند نجات هفت صیاد هندی و یک صیادی ایرانی از غرق شدگی نمایندگان هرمزگان همه جا می روند جز مجلس آزاد سازی تردد خودروهای مناطق آزاد/ تخته گاز از کیش و قشم ۱۶۰ مصوبه رهاورد سفر دولت به هرمزگان/ رییسی بندرعباس را ترک کرد بهره‌برداری همزمان از چهار هزار کلاس درس کشور، در بشاگرد فولاد هرمزگان حریف البرزی خود را شکست داد مدیرعامل فولاد هرمزگان: امسال ۲۸ رکورد در تولید و صادرات ثبت شد سومین کنفرانس فولادسازی شرکت فولاد هرمزگان به کار خود پایان داد برنامه سفر دولت به هرمزگان؛ کلنگ‌زنی نیروگاه اتمی سیریک/ افتتاح ۱۰۵ هزار میلیارد تومان پروژه ماجرای لاشه گوسفندان در ساحل قشم مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان: خلا حضور خارجی‌ها را با شرکت‌های دانش‌بنیان پر می‌کنیم افتتاح نمایشگاه جانبی فناورانه فولاد هرمزگان شورای نگهبان صلاحیت ۵۰۰ کاندیدای دیگر را تائید کرد بندرعباس میزبان هفتادمین اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراهای کشور اجرای بزرگترین مرکز بازیافت جنوب کشور در هرمزگان/ هرمزگان دارای مرکز مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه ساحل تخم گذاری لاک پشت های پوزه عقابی قشم پاکسازی شد برخورد ۲ خودرو شوتی حامل سوخت در هرمزگان؛ رانندگان جان باختند وضعیت قرمز هرمزگان در جان باختگان تصادفات درون شهری آموزش و پرورش هرمزگان رتبه اول پروژه مهر کشور را کسب کرد مجوز پلاک گذاری ملی خودروهای مناطق آزاد صادر شد/ آغاز تردد در سراسر کشور چشم در چشم پلنگ، از ماشه تا شاتر تصادف در جاده سیریک چهار کشته و یک مصدوم برجا گذاشت رئیس اورژانس کرمان: ۲ مجروح حادثه تروریستی کرمان به شهادت رسیدند تأیید صلاحیت 97 نفر در هرمزگان/ هر 4 نماینده استان تأیید صلاحیت شدند انفجار تروریستی در مسیر گلزار شهدای کرمان/ 90 نفر شهید و 283 نفر زخمی/ فردا در سراسر کشور عزای عمومی اعلام شد امام جمعه سابق اهل سنت بندرکلاهی میناب در پی تیراندازی افراد ناشناس مجروح شد توزیع شیر رایگان در مدارس هرمزگان آغاز شد فاجعه شب چراغ‌های دریا محموله پنج تُنی زبانِ قاچاق از گراز به گاو تبدیل شد حکایتِ حیات؛ زمانی که پلنگ‌ها در هرمزگان جان می‌دهند دستگیری دزدان دریایی در قشم نمایشگاه بین المللی شیلات در بندرعباس به افتتاح نرسید مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان: متعهد به حرکت در مسیر تعالی هستیم دست‌یابی به اهداف برنامه‌ریزی‌شده در واحد فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد هرمزگان تندیس جشنواره حاتم به فولاد هرمزگان رسید یک محموله بزرگ زبان گُراز در هرمزگان کشف شد اختلاف دمای ۳۸ درجه‌ای دو نقطه کشور‌/ شهرکرد سردترین، بندرعباس گرمترین پیشکسوت فرهنگی هرمزگان چهره در نقاب خاک کشید مشاهده آرشیو
  • پر بازدیدترین ها
  • پر بحث ترین ها
تمامي حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به خبر هرمزگان است و استفاده از مطالب، با ذکر منبع بلامانع است.